Σας περιμένουμε τα Σαββατοκύριακα στη Βαμβακού!
![Σας περιμένουμε τα Σαββατοκύριακα στη Βαμβακού!](https://www.athicff.com/wp-content/uploads/2023/01/vamvakou-e1674649458757.png)
Τα Σαββατοκύριακα του Ιανουαρίου τα περνάμε στη Βαμβακού!
Το 2023 εγκαινιάζουμε τη συνεργασία μας με την ομάδα τού Vamvakou Revival – Αναβίωση Βαμβακούς με κινηματογραφικές προβολές για παιδιά στο σχολείο του χωριού!
Το 2023 εγκαινιάζουμε τη συνεργασία μας με την ομάδα τού Vamvakou Revival – Αναβίωση Βαμβακούς με κινηματογραφικές προβολές για παιδιά στο σχολείο του χωριού!