![Baby & Me](https://www.athicff.com/wp-content/uploads/2022/10/Baby_and_me2_ThaliaGalanopoulou-1.jpeg)
Πόσο ετών πρέπει να είναι ένα παιδί για να δει την πρώτη του ταινία; Εξαρτάται από τις συνθήκες. Το Φεστιβάλ προσφέρει την πρώτη κινηματογραφική εμπειρία σε βρέφη, μωρά και παιδιά έως 3 ετών μέσα από προβολές ειδικά σχεδιασμένες για αυτές τις ηλικίες.
Με φόντο ένα πρόγραμμα κινουμένων σχεδίων σύντομης διάρκειας, τα μωρά θα μπορούν να μπουσουλήσουν, να περπατήσουν ή να τρέξουν σε μια διαμορφωμένη αίθουσα με μαλακές επιφάνειες, φιλικό φωτισμό και χαμηλό ήχο.
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
10:00
Μέγαρο Μουσικής Αθηνών
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
12:00
Μέγαρο Μουσικής Αθηνών
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
16:00
Μέγαρο Μουσικής Αθηνών
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
10:00
Μέγαρο Μουσικής Αθηνών
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
12:00
Μέγαρο Μουσικής Αθηνών
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
16:00
Μέγαρο Μουσικής Αθηνών
Ηλικίες
0-3
Διάρκεια
35'
Γλώσσα
χωρίς διαλόγους
Χώρα
Τσεχία